Fotogalerie


Arktický vlk

Autor: Chludil Filip

Chludil Filip (Narozen 24. 5. 1976 v Hodoníně)
Po studiu na Vysokém učením technickém – fakulta elektrotechniky a informatiky – pobýval v letech 200O – 2002 v USA, kde navštívil a fotograficky zdokumentoval velkou část severoamerických národních parků.
Po návratu spojil své fotografické tvůrčí síly s Jaroslavem Monte Kvasnicou a časem se vyprofiloval v nejuznávanějšího fotografa mushingu (sportu psích spřežení). Je aktivním účastníkem v projektu Terra luporum.
Své fotografie publikuje v časopisech Pes přítel člověka, Svět psů, Psí sporty, Dobrodruh, Lidé a Země, Fauna a Příroda, na internetovém portálu iDnes, jeho fotografie najdeme v amerických časopisech Mushing a Sled Dog Sport, ale i v německých, polských a maďarských kynologických časopisech. Fotograficky se podílel na knihách Jaroslava Monte Kvasnici: Běh s vlky aneb Canicross, Krajina s vlky – Rapsodie šedých stínů, Krajina s vlky – Honba za přízrakem Gévaudanu a Jantarové oči, na knize Niny Dvořákové a Jaroslava Maliny: Zdeněk Macháček a na knize Američanky Daphne Lewisové: Dog Scooter – The Sport for Dogs Who Love to Run.
Kromě divočiny USA navštívil přírodní parky v Evropě a Asii, pobýval zejména ve Vietnamu, Sýrii, Jordánsku, Indii, Nepálu a v Kambodži.

Kontakt: filip_chludil@hotmail.com
Web autora: http://www.fchfoto.cz/


Licence:

Copyright - Všechna práva vyhrazena
Použití díla je nutné domluvit si přímo s jeho autorem. To nemusí znamenat, že vám autor nebude chtít obrázek poskytnout (nebo že za něj bude chtít peníze) - je ovšem třeba se s autorem o použití domluvit.


Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk Arktický vlk

Vlčí kalendář 2014

Pro všechny příznivce vlků jsme připravili kalendář 2014.
Fotografoval Filip Chludil, slovem doplnil Jaroslav Monte Kvasnica.

Objednávat můžete během léta 2013.

Kalendář 2014 přední strana Kalendář 2014 zadní strana
 
 

© 2013 CWFA & Élysion
Stránky vytvořil: Élysion - Vojtěch Smidek | Fotografie: Filip Chludil | Ilustrace: Ludvík Kunc